Bezešvé unisex tričko Heavy New Free se silikonovou úpravou
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Bezešvé unisex tričko Heavy New Free se silikonovou úpravou
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Bavlněná trička |
|---|---|
| EAN: | 8591729202322 |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barevnost: | Černá, šedá, modrá, Modrá tmavá, Červená, Bílá |
| Barvy: | jednobarevné, melír |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, wrap |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | bez etikety |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0,181 |
| Vlastnosti: | silikonová úprava |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | teplé tričko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.