Antibakteriální pánské neviditelné triko CityZen Reno pod košili
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Antibakteriální pánské neviditelné triko CityZen Reno pod košili
Nicht bewertet
Angaben zur Bewertung
Detaillierte Produktbeschreibung
Die Produktbeschreibung ist nicht zugänglich
Zusätzliche Parameter
| Kategorie: | Bavlněná trička |
|---|---|
| EAN: | 8595684006919 |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100 |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0.2 |
| Vhodné do sušičky: | ne |
| Vlastnosti: | nepropouští pot, neviditelné, odolné znečištění, rychleschnoucí, antibakteriální |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | teplé tričko, spodní tričko |
| Země původu: | Česká republika |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Produktbewertung
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.
Diskussion
Seien Sie der Erste, der einen Beitrag über diesen Artikel schreibt.