Antibakteriální dámské neviditelné triko CityZen Kotka
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Antibakteriální dámské neviditelné triko CityZen Kotka
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bavlněná trička |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8595684005615 |
| Materiál: | bavlna + elastan |
| Gramáž: | méně než 160 g/m (nízká) |
| Barvy: | jednobarevné |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100 |
| Délka rukávu: | krátký upnutý rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | tištěná etiketa |
| Hodnota gramáže: | 150 g/m |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie |
| Praní: | lze prát na 30 °C |
| Pro koho: | ženy |
| Složení: | 95 % bavlna, 5 % elastan |
| Střih: | na tělo (slim fit) |
| Váha: | 0,24 |
| Vhodné do sušičky: | ne |
| Vlastnosti: | boční švy, nepropouští pot, neviditelné, odolné znečištění, rychleschnoucí, antibakteriální |
| Výstřih: | kulatý klasický výstřih |
| Využití: | teplé tričko, spodní tričko |
| Země původu: | Česká repubilka |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!