Dvoubarevné bavlněné tričko se zpevňující páskou mez rameny
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Dvoubarevné bavlněné tričko se zpevňující páskou mez rameny
Nincs értékelés
Ugrás az értékeléshez
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Bavlněná trička |
|---|---|
| EAN vonalkód: | 8591729008344 |
| Materiál: | bavlna |
| Gramáž: | 160 - 200 g/m (střední) |
| Barvy: | kombinace barev |
| Certifikace: | Oeko-Tex 100, wrap |
| Délka rukávu: | krátký volný rukáv |
| Druh zboží: | trička |
| Etiketa: | saténová etiketa |
| Hodnota gramáže: | 200 g/m |
| Materiál - specifikace: | žerzej |
| Potisk: | výšivka, transferový tisk, flex fólie, flocková fólie, sítotisk, přímý digitální (DTG) |
| Praní: | lze prát na 40 °C |
| Pro koho: | muži |
| Složení: | 100 % bavlna |
| Střih: | klasický rovný střih |
| Typ rukávu: | vsazený rukáv |
| Váha: | 0,148 |
| Vlastnosti: | postranní švy |
| Výstřih: | kulatý výstřih ke krku |
| Využití: | teplé tričko |
| Žehlení dovoleno: | ano |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!